Keraamilised plaadid

Nipid ja nõuanded | Lotte | 21/11/2017

Plussid

Väga palju erinevaid formaate, värve, disaine, pinnaviimistlusi ja dekoore. Kulumisele vastupidav ning kriimustuskindlam enamus põrandakatetest. Samuti on täketele ja muljumistele üsna vastupidav. Vastupidav õhuniiskuse ja temperatuuri kõikumistele. Sobilik niisketes ruumides kasutamiseks. Omab erineva libastuskindlusega lahendusi. Ei muuda tooni UV-valguse mõjul. Lihtsalt puhastatav juhul, kui kasutada kvaliteetset epo vuukimissegu. Täismassplaadid sobivad nii põranda kui seinte plaatimiseks ja ka välitingimustes kasutamiseks. 2cm täismassplaadid sobivad terrasside ning õuealade katmiseks. Tutvu tootevalikuga siin.

Miinused

Kõva põrandakate- kõik mis kukub pigem puruneb (nõud, telefonide klaasid jne). Külm materjal. Paigaldus töömahukas ning ka kulukas. Soodsamaid tsemendi baasil vuuke on keeruline/kehv puhastada.

 

Lisanduv kasulik informatsioon:

NB! Oluline on epo vuugisegu plaadi pinnalt õigeaegselt õige vahendiga eemaldada. Kui epo vuugisegu on kuivanud plaadi pinnale võib selle eemaldamine osutuda väga keeruliseks kui mitte võimatuks. Plaatimisel on sama oluline nagu puitpõrandate puhulgi kasutada kvaliteetset plaatimiskeemiat- hüdroisolatsioon, krunt, plaatimissegu, vuuke ja silikoone. Aurusaunades ja basseinides on soovitatav kasutada selle tarbeks ette nähtud spetsiaalset hüdroisolatsiooni. Juhul kui paigaldate looduskivi mis on tundlik värvimuutuste suhtes tuleb selle paigaldamiseks kasutada spetsiaalset plaatimissegu, vuugisegu ja silikooni.

Kõik vajalikud profitooted plaatimiseks leiate siit.

 

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Sarnastel teemadel