Väikese vannitoa kujundamise reeglid

Nipid ja nõuanded | Vannituba | Lotte | 22/1/2018

1. Sa ei vaja nii palju vannitoa hoiuruumi kui sa arvad

Sa ei vaja rohkem hoiuruumi, vaid rohkem minimalistlikut suhtumist! Suured ja sügavad kapid on ebaefektiivsed. Mida rohkem meil on ruumi, seda rohkem me kipume ladustama ebavajalikke asju.  Vabane segadusest ja tarbetutest esemetest. Vali kitsamad ja väiksemad kapikesed, mis ei võta palju ruumi ning mis paratamatult ei lase sul liiga palju asju hoiustada.

 

2. Ladustamise asemel lisa funktsiooni

Jälgi, et sinu mööbel ja tehnika oleksid võimalikult funktsionaalsed. Näiteks kui lähed pesumasinat ostma, siis investeeri pigem rohkem ja osta näiteks pesumasin, mis on juba koos kuivatiga. Vali sisselülitava soojendusega rätikukuivataja, mida saad vajadusel välja lülitada ja kasutada lihtsalt rätikuhoidjana.

 

 

3. Lisa klaasist duššinurk

Lisa moderne läbipaistvast klaasist duššinurk. See on hea moodus ruumi säästmiseks sinu väikeses vannitoas. Klaas võib olla kallim kui duššikardin, aga on kindlasti vastupidavam. Rääkimata sellest, et see annab ruumi juurde ning lisab sinu kodule väärtust.

 

 

 

4. Kasuta julgelt mustreid

Enamus disaineritest ütlevad sulle, et tumedad värvid ning elavad mustrid ei ole hea mõte väikeses ruumis. Mõtle uuesti. Tugevad mustrid ning tekstuurid lisavad sügavust, luues suure toa illusiooni.

 

 

5. Kinnita kõik seinale ning viska uksed ära

Väikese vannitoa disaini märksõna on hõljumine. Pane kõik hõljuma, isegi tualett (paigalda seinalekinnitatav tualetipott). See on hea viis, kuidas koristamine kergemaks teha kui sa saad põrandale juurdepääsu. Rääkimata sellest, et ruum näeb suurem välja, kuna silmad kipuvad analüüsima ruumi suurust selle põrandapinna järgi.

 

 

6. Peeglid seinte asemel

Peeglid teevad hämmastava töö lisaruumi tekitamisel. Tahad lisada rohkem ruumi oma väikesesse vannitoa disaini? Siis lisa rohkem peegleid! Vannituppa vali peegel, mis on töödeldud niiskuse vastu, et vältida kulumist.

 

 

7. Lisa rohkem musta oma valgele

Üleni valge vannituba tundub heledamana ning kergemana, aga see võib näha natuke liiga külm ja kõle. Lisades musta oma vannitoale, näiteks mustad seinad või musta ja valgega plaadid, lisab „WOW!“ efekti sinu väikesele vannitoale. Ja see on täpselt see, mida sa soovid!

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Sarnastel teemadel