Vaipkatted

Nipid ja nõuanded | Lotte | 21/11/2017

Plussid

On jala all pehme ja soe. Summutab sammumüra ja heli. Vähendab lendleva tolmu hulka ruumis. Lihtne paigaldada olenevalt lahendusest kas vaibateibi või liimimise meetodil.

 

Miinused

Tihtilugu nö keemiatoode e. nafta baasil toodetud. Plekke on keeruline eemaldada ja vajab regulaarset hooldust/puhastust. Kogub tolmu.

 

Lisanduv kasulik informatsioon:

Sobivad nii kodu kui ka ühiskondlikusse kasutusse. Lisaks kodukatetele on spetsiaalseid lahendusi ühiskondlike ruumide ja hotellide tarbeks.

 

Soovitame vaipkatete valikust märkimisväärsete tehnoloogiliste eelistega USA tootja Mohawk SmartStrand vaipkatteid kuna antud tootel on tootja poolt lahendatud kõik vaibale iseloomulikud miinused selliselt, et need on muudetud pigem plussideks. Toome siinkohal välja mõningad eelised:

1) Antud vaipkatte lõng on muudetud molekulaarselt – osakeseks (plekk tekib + osakese ja – osakese ühinemisel, millest plekk on tavapäraselt – osake). – osa ning – osa omavahel ei haaku. Vein, kohv, erinevad õlid ja toiduained ning keha vedelikud jne. ei jäta antud vaibale plekke.

 

2) Antud vaip on naturaalne. Nimelt on nafta asemel kasutatud tootmisprotsessi käigus maisiõli, mis on naturaalne ja taastuv loodusressurss.

 

3) SmartStrand on pehmem mis iganes nailonvaibast.

 

4) SmartStrandi vaip on lisanduvalt kaetud ka Nanokaitsega- seda küll mitte plekkide eest kaitsmiseks vaid tolmu eemalduse lihtsustamiseks. Nimelt tänu Nanokaitse kihile on võimalik tolmuimejaga eemaldada vaiba pinnalt tolmu efektiivsemalt kui isegi kõvakatetelt (keraamika, parkett jne).

 

5) Antud vaipkate on enamus analoogidest pikaealisem. Tutvu lahendustega siin

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Sarnastel teemadel